Друга размена писама са другарима из Турске у оквиру eTwinning пројекта ‘ Travel to the new cultures’

Ученици петог и осмог разреда Матичне школе су остварили још једну размену писама у оквиру часова енглеског језика и развоја вештина и компетенција кроз комуникацију са вршњацима из друге земље. Све активности ( размене писама и Skype часови ) су планиране eTwinning пројектом ‘Travel to the new cultures’ у оквиру којег се све ово и реализује. Овога пута ученици су већ били слободнији у писању и како су писали свом већ познатом пару имали су већу жељу каkо да више питају о њиховој култури и навикама тако и да свом пару пренесу о својој култури и свакодневном школском начину живота. Ученици се много радују кад добију писмо од свог пара из Турске али се исто тако радују и да свом пару украсе и лепо напишу писмо које шаљу. У прилогу је наша школа партнер из Турске и отварање друге туре писама.