ОДЛИЧНИМ УЧЕНИЦИМА НАШЕ ШКОЛЕ УРУЧЕНЕ НАГРАДЕ ЗА ПОСТИГНУТ УСПЕХ У 2020/2021. ГОДИНИ

Данас су свим одличним ученицима наше школе представници општине Велика Плана свечано уручили награде за успех који су остварили у претходној школској години. 164. ученика од другог до осмог разреда добило је по 10. 000 динара које је општина Велика Плана ове године издвојила за промоцију знања код најмлађих ученика. Свечано уручење награда организовано је у матичној школи и у подручним школама у Великом Орашју и Старом Селу. Председник општине Игор Матковић и директор наше школе Александар Скачков честитали су ученицима, њиховим наставницима и родитељима постигнуте успехе и пожелели да ове награде буду пример и осталим ученицима који убудућности својим радом могу постићи још боље резултате. Одлуком локалне самоуправе ова врста новчаних награда биће организована и у будућности за све ученике основних и средњих школа наше општине. Свечаности су присуствовали ученици њихови родитељи и предметни наставници. Позивају се сви ученици који претходне школске године нису остварили одличан успех да уложе још мало труда и да следеће године и они буду носиоци ових вредних награда.

Ученички парламент наше школе захвалио се у име свих награђених. У наставку текста је линк на коме можете послушати говор захвалности: https://youtu.be/0TI2h-KGFAc