Читалачка значка

Градска библиотека „Радоје Домановић” из Велике Плане и ове године организовала је манифестацију Читалачка значка, која подразумева да ученици прочитају по шест књига одабраних за ову годину.

Најистрајније и најуспешније у читању књига и писању дневника читања биле су три ученице наше школе.

Из млађих разреда, ученица Тара Димитријевић прочитала је све књиге и награђена је књигом, значком и дипломом. Тара је ученица 4. разреда.

У вишим разредима, награђене су сестре, Ивана Петронијевић, ученица 8. разреда и Анастасија Петронијевић, ученица 6. разреда, такође дипломом, значком и књигом.

Честитке Тари, Ивани и Анастасији! Надамо се да ће ове девојчице бити добар пример својим другарима и другарицама и да ће се ученици следеће године прикључити овој манифестацији у већем броју.

Захвални смо и Градској библиотеци на традиционално доброј организацији и наградама.