Мартовске активности Еко- школе ОШ ,,Карађорђе“

У оквиру мартовских активности Еко-школе ОШ ,,Карађорђе“ ученици млађих разред су имали много разлога за размишљање на тему очувања свог окружења а заштита свог окружења је један корак до заштите наше планете. Ученици старијих разреда су у оквиру наставе на даљину слушали о енергетској ефикасности на часовима биологије уз наставницу Божицу Красић а ученици млађих разреда су током марта обележавали специјалне дане и то – Дан Енергетске Ефикасности, Светски Дан Цвећа, Светски Дан Шума, Светски Дан Вода и Међународни Дан Земље. Март је месец када почиње пролеће, када све почиње да света, да буја, да се рађа тако да су ученици имали доста инспирације за креативан рад. Од цртежа ученика од 1.-4. разреда наше школе у Бресју и ученика 4.разреда у Великом Орашју, направили смо презентацију. Видео је монтирао ученик осмог разреда Михајло Миленковић а циљ је да тај видео користимо као позадину за наше школске презентације о енергетској ефикасности и важности заштите животне средине. Учитељице које су пратиле овај процес рада и стварања су Љиљана Првуловић, Марица Првановић, Весна Ракобрадовић и Млађена Момчиловић. Хвала свим ученицима на труду да створе ове лепе цртеже. Ужвајте у видео изложби радова ученика.