ERASMUS+ пројекат ‘This is how we share’ – Песма о пријатељству ‘A Friend’

У оквиру Erasmus+ projekta ‘This is how we share’ у којем учествује наша школа са школом партнером из Словачке, ученици ОШ „Карађорђе“ су реализовали планирану активност за „Песмовизију“ . Ученици 7/2 су смислили текст, мелодију за текст је осмислила наставница музичке културе Јелена Миљевић а ученице Ана Барјактаревић 7/2, Тамара Ивановић 7/1, Анастасија Тодосијевић 7/1, Катарина Милојевић 6/2, Смиљана Петковић 6/2, Анђелија Јовановић 6/2 и Катарина Радојковић 8/1 су песму отпевале на енглеском. Координатор ове активности је била наставница енглеског језика Весна Жаке. Успешном остварењу ове активности и стварању спота за песму допринели су ученици матичне школе ОШ „Карађорђе“ од првог до осмог разреда својим идејама и цртежима на тему пријатељства. Хвала свима који су учествовали у овој активности. Хвала ученицима на идејама, уложеном труду, креативности и инспирацији да цртежима и постерима на прави начин покажу шта значи другарство и пријатељство! Уживајте у видео споту наших ученика на линку испод!