Награђени учесници овогодишње „Читалачке значке“

Ученици наше школе и ове године учествовали су у манифестацији „Читалачка значка“  која се већ деценијама организује у општинској библиотеци „Радоје Домановић“ у Великој Плани.

Ова манифестација  промовише читалачке навике код деце. Ученици су имали задатак да прочитају препоручене књиге и да о прочитаним књигама воде читалачке дневнике. Ове године похваљени су  ученици подручне школе у Старом Селу Марта  Илић и Лука Цветковић.

Њима је у петак, 30. октобра,  у име библиотеке „Радоје Домановић“ и овогодишњег жирија уручила беџеве, захвалнице и поклоне професор српског језика и књижевности Сања Стојадиновић.

Позивамо све ученике наше школе од 1. до 7. разреда да и ове школске године учествују у традиционалној читалачкој манифестацији.