Додељене Европске Ознаке Квалитета наставницама наше школе за реализоване међународне ETWINNING пројекте!

Наставницама наше школе су додељене Европске Ознаке Квалитета за изузетност рада у оквиру пројеката спроведених и реализованих у нашој школи у протеклој школској години. Награђене наставнице су наставница српског језика Горана Милосављевић за реализацију међународног пројекта „Змајеви и Виле“ и наставница енглеског језика Весна Жаке за реализоване међународне пројекте ‘Different languages, the same values: Let’s celebrate European Day of Language’, ‘EDOL postcard exchange project on local proverbs’ i ‘ Dragons and Fairies’. Европску Ознаку Квалитета добијају наставници и школе које реализују високо квалитетне Etwinning пројекте, који се базирају на пројектном учењу, развијању кључних компетенција ученика. Након додељених Националних Ознака Квалитета, Etwinning Национална Служба за Подршку предлаже одређени број пројеката, који су се издвојили по квалитету, за добијање Европске Ознаке Квалитета. Захваљујемо се на овом признању рада наших наставник и ученика на највишем европском нивоу.