Обележен Европски Дан Језика 26.септембра !

Као и сваке године, и ове смо у нашој школи обележили Европски Дан Језика и током радионица разговарали са ученицима о важности учења страног језика и начинима на који могу да уче језик. Наставнице француског језика Славица Барјактаревић и наставница енглеског језика Весна Жаке су са ученицима седмог разреда правили постере на којима су представили разне земље, заставу Француске и обележиваче страница са порукама на енглеском на тему „Зашто учити страни језик?“. Постери су изложили у холу школе за остале ученике да науче понешто ново о тим земљама. Ученици 4.разреда су се обукли у боје застава различитих земаља, правили су постере и обележиваче страница са порукама на енглеском. Уживали су у задатој теми и били веома креативни !