Такмичари ОШ „Карађорђе“

И ове школске године велики број наших ученика учествовао је на такмичењима из свих предмета. Такмичења  су се одвијала  у сарадњи и по календару Министарства просвете науке и технолошког развоја.Ученици су освојили бројне награде на општинским и окружним такмичењима.

Због ванредне ситуације  такмичења су прекинута још половином марта. Није одржано ниједно републичко а ни нека окружна такмичења. Ученици који су остварили пласман учествоваће на овим такмичењима када она буду поново организована.

Овога пута поносно истичемо да захваљујући залагању наших ученика и наставника, нашу школу почињу да препознају по такмичарским успесима не само у општини и региону него и држави.

До сада су постигнути следећи резултати:

Браћа Станислас и Борислав Марјански

Ово нису сви наши успешни ђаци. Многи од њих учествују и остварују успехе  и у другим пројектима, конкурсима, дисциплинама и ваннаставним активностима. Имамо талентоване спортисте, научнике, уметнике и младе предузетнике.

Честитамо свим ученицима и њиховим наставницима, учитељима и менторима који су заједно остварили изузетне успехе.

Похваљујемо сваки труд, нову идеју и креацију.

Добро је и важно побеђивати али је још важније учествовати!