Литерарни тренутак

Сваке године у ово време сакупимо најуспешније литерарне радове наших ученика и презентујемо их у школском часопису, који је редовно излазио поводом Дана школе.

Ситуација у којој се налазимо, иако специфична и изазовна, неће учинити да ову традицију прекинемо, без обзира што штампане верзије часописа због нових околности нема.

У мало мање свечаном маниру него што смо навикли, прослављамо и овај Дан Основне школе „Карађорђе”. Прошле године уз књижевно поподне, посвећено збирци прича и цртежа, које су приредили наши ученици у оквиру једног од првих Etwinning пројеката у којима смо учествовали, а данас на овај начин, једнако надахнуто, кроз приче и песме наших старијих ученика.

Надамо се да ћете уживати у радовима својих другара. До скорог виђења у нашим учионицама, поздрављају вас Горана, Маја, Мира и Ивана, ваше наставнице српског језика.