Наши мали проналазачи

Пројектна настава је све чешће у учионицама наше школе. Учитељи и наставници који са својим ученицима реализују различите појединчане и тимске пројекте истичу да су кроз пројектне активности успели боље да упознају интересовања и могућности својих ученика.

Као резултат дечијих идеја и креативности, од материјала који је прикупљан за рециклирање имамо разноврсне предмете и уређаје.

Данас представљамо ученика 1. разреда из Старог Села у Горњем Крају, Стефана Савића, који је уз помоћ рециклажног материјала, самостално склопио вентилатор. На једном од претходних часова заједно са својим друговима из комбинованог одељења 1. и 2. разреда склопио је замак од чаша од јогурта које су скупљали након школских ужина.