Међународни дан толеранције – радионице на тему комуникације

Поводом 16.новембра, Међународног дана толеранције, у нашој школи су за ученике старијих разреда реализоване едукативне радионице на тему комуникације.

Наставнице Весна Алексић и Гордана Радовановић су са ученицима 7. и 8. разреда у Великом Орашју одржале радионице о стиловима комуникације и невербалној комуникацији.

Педагог и психолог, Драгана Станојевић и Милица Милорадовић Станковић, реализовале су са ученицима 6. и 7. разреда у Старом Селу и ученицима 6. разреда у Великој Плани радионице о говору тела у невербалној комуникацији.

Ученици су се добро забавили и сазнали нешто ново о томе како могу побољшати свакодневну комуникацију, разумети саговорнике, решити конфликте и превазићи  неспоразуме.