Недеља школа од 2.-6.9.2019. – Фондација Темпус

Фондација Темпус и ове године организује „Недељу школа“, током које ће низом активности информисати све заинтересоване о могућностима које школе,предшколске установе и друге образоване институције имају у оквиру програма Еразмус+.

Заинтересовани ће моћи да се информишу о могућностима Еразмус+ програма, остваре контакт са колегама и размене знања и искуства и намењене су наставницима, васпитачима и другим запосленима у школама, предшколским установама, ученицима средњих школа, представницима Завода за вредновање квалитета образовања и васпитања, школских управа, практичарима и едукаторима у образовању одраслих.

„Недеља школа“ ће трајати од 2.-6.9.2019.године, а у том периоду биће организоване следеће активности