Успешно учествовање у eTwinning пројекту „Змајеви и виле”

Ученици ОШ „Карађорђе” били су део међународног eTwinning пројекта под називом „Змајеви и виле ”, релизованог током децембра 2018. године. Циљ пројекта било је цртање, илустовање и писање прича и бајки на тему фантастике. У пројекту су учествовале школе из 70 земаља. Тема је била изузетно креативна и створена су прелепа, сликарска и књижевна ученичка дела. Координатори пројекта су биле Ивана Стојановић и Горана Милосављевић, наставнице српског језика, као и Весна Jaquet, наставница енглеског језика.

У оквиру пројекта креирана је збирка у електронском облику, а урађено је и штампано издање, где су објављени сви радови ученика ОШ „Карађорђе” који су учествовали у пројекту. Веома смо поносни на наш коначан производ и радујемо се новим учешћима у eTwinning пројектима.