eTwinning пројекат „Змајеви и Виле“

У оквиру еТwinning пројекта под називом „Змајеви и Виле“, ученици ОШ „Карађорђе“ су током месеца децембра 2018.године писали и илустровали приче и бајке на тему змејава,вила и других митских бића. У пројекту су учествовали ученици од петог до осмог разреда. Резултат њиховог рада и коначни производ је електронска збирка коју можете прочитати на следећем линку. Збирка ће бити одштампана за даљи рад у настави и за школску бибилиотеку. Координатори пројекта су биле наставнице српског језика Горана Милосављевић и Ивана Стојановић и наставница енглеског језика Vesna Jaquet. Ученици су уживали у креативном стварању и радују се следећим изазовима. Хвала свима који су учествовали и помогли рад на пројекту.