Традиционални Новогодишњи Сајам у ОШ ,,Карађорђе“

Данас је у Основној школи ,,Карађорђе“ одржан сада већ традиционални Новогодишњи сајам на којем су ученици излагали и продавали своје производе. Идеја за сајам је потекла од Ђачког Парламента и они су и били организатори овогодишњег сајма. Ученици и њихови родитељи су се потрудили да направе и украсе велику количину разноврсних слатких и сланих производа, које су ученици продавали у школи. Циљ је био да се сва сакупљена средства од продаје уложе у опремање школског тоалета, у куповину огледала, прибора за сапун,итд. Новогодишњу продају су помогли и Економско-Угоститељска школа ,,Вук Караџић“ из Велике Плане и сав приход од продаје су поклонили ученицима. Овим путем им се захваљујемо на сарадњи.Сајам је прошао веома успешно.